Water-Pak İçme Suyu Arıtma

Cihazımızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Water-Pak Su Arıtma cihazları sizlere en kaliteli ve en sağlıklı yaşam şartlarını sunmak için satışa sunulmuş bir üründür. Ürünümüze ait bazı özellikler aşağıda verilmiştir.

Ekonomi

WATER-PAK Sağlığınızın yanında cebinizide düşünür. Evinize , işyerinize yapmış olduğunuz tek getirisi olan beyaz eşyadır. Kısa sürede kendini amorti eden cihaz yıllar boyu sağlıklı lezzetli , içimi yumuşak su üreterek tasarruf yapmanızı sağlar. Dört kişilik bir aileyi örnek alırsak aylık 10 damacanadan 10 yılda ortalama 6.000 ila 9.000 lira arası tasarruf sağlarsınız.

Neden Water-Pak

İlk olarak WATER-PAK insan sağlığını ve yüksek yaşam kalitesini hedef aldığı için. WATER-PAK içme suyu arıtma sistemleri konusunda uzman personel tarafından kapalı kasa içerisinde üretilmiş cihazının suyunuzun güneşle temasını keserek mikrobiyolojik üremeye engel olacaktır. İnsan sağlığı için ciddi tehlike oluşturan damacana imalatında hammadde olarak kullanılan kimyasallardan (Bisfenol A) damacana kullanımında açığa çıkan gazlardan (Fosgen) ve son olarak damacanaların üretiminden nihai tüketimine kadar olan süreçteki oluşabilecek bakteriyolojik üremeye engel olacaktır…

Vizyonumuz

WATER-PAK İçme Suyu Arıtma Teknolojileri Uzman kadrosu ile sektöründeki gelişen en son yenilikleri takip ederek üretim , satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyeti hedefi başta ülkemiz olmak üzere sektörünün dünya markaları arasında hak ettiği yeri olmasıdır. Bu süreç içerisinde WATER-PAK İnsan sağlığını her zaman hedeflerinin başında ilk sırada tutacaktır.

Misyonumuz

WATER-PAK dünyamızdaki değişen ve yok olan doğal kaynaklarımız gibi insan sağlığı için hayati önem taşıyan içme suyu kaynaklarımızında giderek yok olmaya yüz tuttuğu günümüzde sizlere üretmiş olduğu son teknoloji ; insan sağlığı ve yaşam kalitesini yüksek tutacak içme suyu arıtma cihazları ile sağlıklı , temiz , lezzetli , içme suyunuzu evinizde , ofisinizde , iş yerinizde kendinizin üretmenizi sağlama misyonunu üstlenmiştir.

WATER-PAK ARITMA CİHAZININ FAYDALARI

Kimyasal karışım olmadan doğal yöntemlerle mikroplardan arındırma ve ayrıştırma sağlar.

Suyun mineral dengesini korur ve filtre işlemi ile minerallerin korunmasını sağlar.

Sürekli kaliteli su üretimi ölçülebilir değerleri taşır.

İnsan sağlığına katkılarında dolayı ülkemiz ekonomisine yarar sağlayıp katma değer üretir.

Biomedikal laboratuvarlar, böbrek dializ, ofis ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

Modern ve konforlu ambalajıyla efektif bir kullanım sağlar.

Diyalize işlemi, kirli ve yabancı maddeleri atık su yöntemi ile düzenler.

Başta güneş ışınları olmak üzere dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı koruma sağlar.

Cafe, restaurantlar, buz makinaları, tekstil sanayide kullanılmaktadır.

ÜCRETSİZ SU TESTİ İSTEYİNİZ

444 8 431