Sertifikalarımız

Pakiş İlaçlama olarak ilaçlama sektörü içinde faaliyet gösteriyoruz. Sağlık bakanlığından onaylı çalışma ruhsatımız, uluslararası alanda geçerliliği olan sertifikalarımız ile profesyonel ilaçlama ekiplerimiz sizleri haşerelerden koruyor. İlaçlama firması seçerken lütfen ilaçlama sertikalarını görmeden İlaçlama yaptırmayınız. Yasal olmayan ilaçlama firmaları sağlığınızı tehlikeye sokabilir, ödediğiniz ücretin karşılığını alamayabilirsiniz. aşağıdan Belge ve sertifikalarımızı kontrol edebilirsiniz.

Böcek ilaçlama sertifikası,Böcek İlaçlama şirketleri, istanbul Böcek ilaçlama,Böcek İlaçlama firmaları,ilaçlama sertifikası

İlaçlama ciddi bir iştir.

Bu nedenle Sağlık Bakanlığı tarafından onayı olan ilaçlar (böcek ilaçları, haşere ilaçları, fare ilaçları, dezenfekte ilaçları) ile ilaçlama işlemlerinin yapılması gereklidir. Sağlık Bakanlığı onayı olmayan, korsan olarak çalışan merdiven altı firmalara ilaçlama yaptırıp sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti almadan önce ilaçlama şirketinin mutlaka resmi belgelerini görmek isteyiniz.

Böcek ilaçlama sertifikası,Böcek İlaçlama şirketleri, ilaçlama sertifikası,Sertikalı İlaçlama şirketleri, istanbul ilaçlama