• 08502596734
  • info@pakisilaclama.com
  • İstanbul, Türkiye

Kurulduğu günden beri İstanbul ve Kocaeli’nin sanayi, kamu ve özel sektör kurumlarının çözüm ortağı olmayı hedefleyen firmamız; yüksek teknolojik cihazlar, W.H.O (Dünya Sağlık Örgütü) ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarını haşere, kemirgen, sürüngen ve depo zararlılarından arındırmayı görev bilmektedir.

İçinde bulunduğumuz pandemi durumunda da bölgemiz kurum ve kuruluşları ile evsel ağımsız müşterilerimize de virüssüz bir yaşam ve çalışma alanları sağlamayı görev edinmiş ve bu bilinçle güler yüzlü uzman ekibi ile 7/24 hizmet vermektedir!

Özveri ile çalışan tüm personelimize teşekkür eder iken, bölgemizde bizi tercih edilen firma haline getiren siz değerli çözüm ortaklarımıza ve yıllardır bize güvenen değerli halkımıza minnettarlığımızı sunarız!

Çevre ve halk sağlığını ön planda tutarak, doğal yaşam dengeini bozmadan siz değerli çözüm ortağı olduğumuz kamu, kurum ve özel sektör kuruluşlarının haşere, kemirgen, sürüngen ve depo zararlılarını kontrol altında tutarak daha hijyenik ve sağlıklı çalışma ve yaşam alanları oluşturmaktır!

Bu bağlamda başlangıçtan beri sloganımız olan ‘doğal yaşamı korumak adına arı ilaçlama hizmeti vermemekteyiz!’düşüncesine devam etmekteyiz!

Saygılarımızla…

Hemen Ara!