• 08502596734
  • info@pakisilaclama.com
  • İstanbul, Türkiye

Böcek ilaçlama çalışmasındaki en önemli nokta kontroldür. Haşere mücadelesine başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve nereden çıkış yaptıklarını belirlemek gerekir. Aynı zamanda bu sahalara taşınarak giriş yapabileceği ekipman ve malzemelerin, barınıp üredikleri ve gezindikleri her türlü kritik noktanın tespit edilmesi gerekmektedir.

Böcek ilaçlama kontrolü yapılırken tespit edilen kritik noktalarda pompa uygulamaları, toz ve jel ilaçları kullanılıp kullanılmayacağı saptanacaktır. Kapalı depo sahalarında ise ULV yani hacim doldurma ilaçlama yöntemi ile çözümlere ulaşılabilmektedir. Böcek ilaçlama kontrolü için yapılan uygulamalardan sonra belirtilen zaman aralıklarında uygulama sonrasında sahalarda canlı olarak devam eden popülasyon kontrolü yapılmalıdır. İlaçlama çalışmasından önce yetişkin haşereler tarafından bırakılan yumurtalardan çıkan yeni canlı haşerelerin olup olmadığı tespit edilmelidir. Bundan sonraki süreçte ise sahayı koruyucu amaçlı ilaçlama uygulamalarına ve kontrollere devam edilmektedir. Böcek ilaçlama kontrolü yapılırken tespit edilen haşere türüne göre kullanılacak olan ilaçların içeriğine de doğru bir şekilde karar verildiği için etkili ve köklü çözümler elde edeceksiniz. Eğer sizde yaşam alanınızda haşereler ile mücadele etmekten yorulduysanız, Pak İş İlaçlamaya ulaşabilir ve ayrıcalıklarla dolu ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Pak İş İlaçlama  profesyonel servis teknisyenleri, IPM programınızı daha etkin hale getirmek için sizinle çalışır ve personeliniz için eğitim toplantıları önerir.
Uzman ilaçlama kadrosu, son teknolojiye uygun ekipmanları ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı kimyasal ilaçları ile size hak ettiğiniz kaliteli, huzurlu, güvenli ve sağlıklı yaşam alanını sunuyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Kokusuz evinizi terk etmeden hızlı çözüm haşere ve böcek ilaçlama. Evlerde Haşere, Böcek ve Kemirgenler ile mücadelenizde size en etkili yöntemler sunuyoruz.

Ev ilaçlama alanında bir çok ilaçlama firmalarının abartı fiyatlarına maruz kalmaktan bizimle kurtulun. Uzman belgeli ve keşif ekibimiz sayesinde ev ilaçlama ücretleri doğru ve tutarlı çıkabilmesinin en önemli koşullarından bir tanesi doğru ilaçlama planlaması yapılabilmesidir.

Evlerdeki ilaçlama yapılan böcek, haşere ve kemirgen türleri:
Halk sağlığının korunması kapsamında mücadele edilen zararlılardan hamam böceği, sinek, bit, pire, tahtakurusu, örümcek, kırkayak, akrep, karınca, fare, yılan gibi insanlarla ortak yaşam alanı paylaşan canlılardır.

Haşerelere karşı mücadele ve evlerdeki böcek önleyici çözümlerimiz sayesinde sağlık dolu mutlu ve huzurlu yuvanızda güvenle oturmaya devam edebilirsiniz.

Pak iş ev böcek ilaçlama firması olarak Biyosidal alanında uzman ekibimiz sağlığınıza zarar vermeyecek Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve haşereleri uzaklaştıran etkili ilaçlama çözümleri sunmaktadır.

Ev Haşere ilaçlama alanında en çok dikkat ettiğimiz alanlar;

Evlerdeki böcekler için çözüm üretmek ve koruyucu ilaçlama yapmak için öncelikli olarak böcek oluşumunu sağlayan çevre etkenleri incelenmektedir.

Ev içerisindeki kullanılacak Biyosidal ilaçlama tespiti ev içerisinde ve çevresindeki böcek türlerine göre etkili olarak haşere yok edici ve önleyici olarak gerek görülen alanlara uygulanmaktadır.

Ev içerisinde böcek ve haşere ilaçlama nasıl yapılır?
İlk olarak haşere ve böcek tespiti yapılarak kullanılacak en uygun haşere ve böcek ilacı seçimi yapılır. Ev ilaçlama konusunda böcek ve haşereler karşı tespit sonrası belirlenen bir çok ilaçlama türü vardır. Bu ilaçlama türlerini Biyosidal uzmanlarımız sizlere ön keşif sonrası veya telefonda bilgilendirme yapacaktır.

Böcek ve Haşere İlaçlama Fiyatları:
Pak iş Böcek ilaçlama olarak sizlere en uygun fiyatları en sağlıklı koşullarda vermeyi temenni ederiz.

Ev ilaçlama sonrası temizlik:
Ev ilaçlaması yapıldıktan sonra, ilaçlama yapılan alanlara ıslak veya kuru olarak temizlik yapılmasına gerek yoktur. Böcek ve haşere ilaçlamanın kendisi başlıca temizlik olmasından dolayı sizin yapacağınız temizlik sonrası yüzeyde durması gereken Biyosidal ilaçlar yok olacaktır. Sizlere gelen Biyosidal uzmanlarımız ne zaman ve nerelerin temizlenebileceği konusunda size bilgi vermektedir.

Ev ilaçlama sonrasında koku olacak mı:
Ev ortamlarında kullanılan insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, “kokusuz” veya “az kokulu”olarak sınıflandırılmıştır. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşıyıcıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle, bu koku uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır.
Açık bir pencere gibi, az miktarda bir havalandırma bu dağılma sürecine yardımcı olacaktır. İsterseniz jel ilaçlama yaptırabilir, evinizden çıkmak zorunda kalmaz.

Ev ilaçlaması sırasında veya sonrasında evinizden ayrılmanıza gerek yoktur.
Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda geçerlidir. Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığı zaman mekanın bir saat kadar kapalı kalması gereklidir. Bir saat evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla evinize girebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Ev için kullanılan böcek ilaçlarını bilinçsiz olarak kullanımından kaçının! Evinizde bir çok böceğin önlenmesi için kullanacağınız bilinçli ilaçlamalar hem kendi sağlığınız hemde çevrenizin sağlığını tehlikeye sokabilir. İlaçlama bilinçli ve kontrollü yapılan bir iştir. Lütfen detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız.

Hemen Ara!