• 08502596734
  • info@pakisilaclama.com
  • İstanbul, Türkiye

EVİNİZDE KEMİRGEN ÇÖZÜM AŞAMALARI

Kemirgenlerle mücadelenin akıllıca ve doğru bir şekilde yürütülmesi gerekir. Kemirgenin yaşam anatomisi, karakteristik özellikler, yaşam ve yerleşimleri, duygu ve davranış özellikleri, gıda ve beslenme alışkanlıkları, üreme özellikleri gibi temel noktaları bilmek ve olabilecek riskleri öngörerek doğru bir mücadele yöntemi uygulamak gerekir.

Bu özellikleri bilmek ilaçlama yapan kişinin kritik noktaları doğru tespit etmesi için gereklidir. Bu bilgiler kemirgenin nerede aranması gerektiği konusunda ilaçlama personeline ipucu verecektir. Aynı zamanda kemirgenlerin bıraktığı iz ve işaretlerinde iyi bir şekilde takip edilmesi gerekir. İdrar ve dışkı izleri, kılları, ortamda bıraktıkları lekeler, rotaları, yuvaları ya da eşyalara verdikleri zararlar gibi tüm tespitler sonucunda popülasyonu ölçmek çok daha kolay olacaktır. Kemirgen türünün ve yoğunluğunun tespitini yaparak ne ile mücadele ettiğimizi biliyoruz ve en uygun olan etkili ilaçlama yöntemlerini kullanıyoruz. Boşuna zaman kaybı ve para kaybı yaşamak yerine, işinin ehli olan ilaçlama firması Pak İş ilaçlamanın uzman kadrosundan destek alarak köklü bir şekilde kemirgen sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Tür tespitinin yanı sıra iyi bir ön araştırma ve soruşturmanın da yapılması şarttır. Yapılan çalışmalarda hiçbir bölge atlanmamalıdır, bina bağlantıları ve yeraltı sistemleri kontrol edilmelidir.

Gerekli tüm kontroller sağlandıktan sonra istilanın yok edilmesi ve korumanın sağlanması için gerekli olan tüm metotlar uygulanmalıdır. Sizde evinizde kemirgenlerle ilgili bir sorun yaşıyorsanız en doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz.

Hemen Ara!