• 08502596734
  • info@pakisilaclama.com
  • İstanbul, Türkiye
Blog
İŞLETMENİZE ÖZEL EN İDEAL ÇÖZÜM İÇİN ÖN KEŞİF

İŞLETMENİZE ÖZEL EN İDEAL ÇÖZÜM İÇİN ÖN KEŞİF

Haşerelerin yok edilmesi için ilaçlama müdahalesi yapılmadan önce profesyonel ekipler tarafından yapılacak olan ön keşif çalışması oldukça önemli bir aşamadır. Çünkü yapılan ön keşif sırasında müdahale edilecek haşerenin türü belirlenir ve buna uygun ilaçlama yöntemi kullanılır.

Haşereleri yok etmek için verdiğiniz bireysel mücadele ile yaşadığınız sorunu kökten çözmeniz imkansızdır. Haşere ve kemirgenler sık sık üreyen canlılardır. İnsanlar ise yalnızca gözle görülebilen haşerelere müdahale edebilmektedir. Oysa gözle göremediğiniz haşerelere ait birçok yumurtanın hala bulunduğunuz ortamda olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Geride bırakılan bu yumurtalar daha sonra yetişiyor ve tekrardan aynı sorunu ortaya çıkarıyor. Bazı haşere türleri ise yok edilseler bile, daha fazla üreme gösterebiliyorlar. Pakiş ilaçlama firması olarak biz, ön keşif yaparak ortamda bulunan haşere türüne göre en uygun ve doğru müdahalenin yapılmasını sağlıyoruz. Haşere türüne uygun kimyasallar, ekipman ve yöntemler ile ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız tüm ilaçlama malzemeleri Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

İlaçlama uygulamasında kullandığımız hiçbir malzeme insan sağlığını tehdit eden içeriklere sahip değildir. Servis sorumlularımız ön keşif yaptıktan sonra en doğru ve etkili kararı vererek işini profesyonel bir şekilde yapıyor. Sizin memnuniyetinizi sağlamak ve sorunsuz bir yaşam alanına kavuşturmak bizim temel amacımızdır. Haşere ve kemirgen sorunu yaşıyorsanız, ön keşif için bizi arayın. 7/24 firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz.

İlaçlama hizmeti veren her firmanın hizmet kalite seviyesi birbiriyle aynı değildir. Sağlınızın ve güvenliğinizin her şeyden çok daha önemli olduğunu düşünüyorsanız, Bayer Çözüm Ortağı olan firmalar sizin için doğru bir tercih olacaktır.

İlaçlama firmalarını kapsayan bir koruma programı olmasının yanı sıra müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşımak ve ilaçlama sektöründen daha üst düzey verim elde etmek adına hazırlanan bir çalışmadır. Bayer koruma programına dahil olan işletmeler belli zaman dilimlerinde denetime girere ve gerekli kontroller ile birlikte sektörde çalışmaya hak kazanır. Bu programda yer alan firmaların kalitesiz iş yapma gibi bir lüksü yoktur ve Pakiş ilaçlama firması olarak bizler de bu koruma programında yer aldığımızı belirtmek isteriz. Yapılan denetimler sonucunda firmamıza da onay verilmiştir ve düzenli olarak denetimlerimiz de yapılmaktadır.

Sektörde birçok firma bu koruma programına dahil olamıyor çünkü yeterlilik sahibi değiller ve bu da onları bir adım geriye düşürüyor. Pakiş ilaçlama firması olarak daha dikkatli ve daha hassas davranıyoruz ve %100 müşteri memnuniyeti için çana harcıyoruz. Sektördeki kaliteli firmalardan bir tanesi olarak yaşam alanlarınızı en iyi şekilde sizlere teslim etmek zorundayız ve bunu bir zorunluluk olarak değil, severek yapıyoruz. Bu koruma programı sayesinde insanların bize olan güveni de artıyor ve bu güveni korumak adına gereken her şeyi yapıyoruz. Bu programa dahil olmak için belli bir seviyenin üzerinde olmak gerekiyor ve teknolojik anlamda da gelişmiş bir firma olmanız şart! Tüm şartları sağlıyoruz ve sektörün en iyileri arasında yerimizi almaya devam ediyoruz.

Hemen Ara!